Categorie: Startlijsten
Downloads: 6
Startlijst dressuur AB F1 F2 zondag 14 april 2024 NIEUW
(0 stemmen)
Aangemaakt: 08-04-2024
Versie:: 
Licentie: 
Grootte: 
Dressuurwedstrijd AB dipl F1 en F2 jury: Miranda Distelbrink  
Inschrijfgeld 17.50 euro    
Aanvang: 10.00 uur B-versie  
Tijd Nr. Naam Pony/paard Proef
10:00 1 Philipa Pronk Twister A/B
10:08 2 Eve van de Ende Joy A/B
10:16 3 Lynn Hoogers Jackie A/B
10:24 4 Isabel Bruijnen Twister A/B
10:32 5 Alicia Wouters  Joy A/B
10:40 6 Thera van Haren   Kayne A/B
10:48 7 Zoï Kemps Sascha A/B
         
10:56 8 Chiara van der Velde Twister F2-1
11:04 9 Jill Korsten Joy F2-1
11:12 10 Sanna van Liempd Jackie F1
11:20 11 Nola van der Heijden Sascha F2-1
11:28 12 Isabel Vermeulen Brando F1
11:36 13 Ize van den Boomen Kayne F1
11:44 14 Fenna van der Pas Diamond F2-2
11:52 15 Mara van Spaendonck Doortje F1
12:00 16 Evy van den Oord  Brando F2-2
12:08 17 Woodia Peels Kayne F2-1
12:16 18 Bailey Bruens Bella Donna F2-2
12:24 19 Isabella van Uum Doortje F1
12:32 20 Zola Roodenburg Brando F2-2
12:40 21 Vajen Heuverling Kayne F1
12:48 22 Loïs Wittens Sascha F2-2
12:56 23 Lynn Kroon Joy F2-1
13:04 24 Jayda Baerken   Sascha F1
13:12 25 Ise Liebrecht Joy F2-1
13:20 26 Nick Wever Brando F1
13:28 27 Nova van Amelsfort Sascha F1
13:36 28 Roos van Nieuw-Amerongen Joy F1
13:44 29 Tessa Wagemaker Brando F1
13:52 30 Valerie Van Herpen (Caris) Brando F1
Startlijst dressuur reserves alle F-proeven
(0 stemmen)
Aangemaakt: 23-03-2024
Versie:: 
Licentie: 
Grootte: 
Dressuurwedstrijd alle proeven RESERVES! Jury: Mevr A. van Doesburg  
Inschrijfgeld 17.50 euro      
Aanvang: 10.00 uur A-versie    
Tijd Nr. Naam Pony/paard Proef Theorie
10:00 1 Tessa Wagemaker  Brando A/B  
10:08 2 Ise Liebrecht Joy F1  
10:16 3 Lynn Kroon Sascha F1-1  
10:24 4 Zola Roodenburg Brando F2-1  
10:32 5 Ayla de Rooij Joy F2-2 J
10:40 6 Neeltje Bok Sascha F2-2 J
10:48 7 Fenna van der Pas Diamond F2-1  
10:56 8 Esmee Stevelmans Noelle F3-2  
11:04 9 Livia Valentijn Francie F3-2  
11:12 10 Jasmijn van der Geld Sascha F3-1  
11:20 11 Kris de Vroom Diamond F4-2 J
11:28 12 Eline Maas Noëlle F5-1  
11:36 13 Anne Kuypers Pebbles F3-2  
11:44 14 Hiranur Yilmaz Sascha F4-1  
11:52 15 Frederique van der Heijden  Makoy F5-2  
12:00 16 Isa de Swart Noelle F5-1  
12:08 17 Niels Nauta Civana F11-2  
12:16 18 Sam Graus Goldy F10-1  
12:24 19 Corinda Eimers Cash F9-3  
12:32 20 Marion Werkhoven Victorie F6-2 J
12:40 21 Isis Boeren Civana F9-1  
12:48 22 Janneke Bastiaens Talita F6-1  
12:56 23 Julia Roussel Roxi F7-1  
13:04 24 Donna Vercoutre Tommy F12-2 J
13:12 25 Reagan Wease Civana F7-2 afg
13:20 26 Bente Lijs Vasco F12-1  
13:28 27 Zoë Cremers Radec F10-1  
13:36 28 Danique Versfeld Moonlight  - HC F9-2  
13:44 29 Lise Damen Zap  F6-2 J
13:52 30 Nichon Frazer Vasco F13-3  
Startlijst dressuur Volwassenen zondag 17 mrt'24
(0 stemmen)
Aangemaakt: 11-03-2024
Versie:: 
Licentie: 
Grootte: 
Dressuurwedstrijd Volwassen  Jury: Anita van Doesburg    
Inschrijfgeld 17,50  euro      
Aanvang: 10.00 uur A-versie    
Tijd Nr. Naam ruiter Paard Proef Theorie
10:00 1 Danique Versfeld Moonlight F9-2  
10:08 2 Bianca Hammen Zeara F15-2  
10:16 3 Bracha Bedaf Suraya F12-1  
10:24 4 Nichon Frazer Vasco F13-3  
10:32 5 Amber Steverink Goldy F9-1  
10:40 6 Zoë Cremers Zeara F10-1  
10:48 7 Emily vd Ark Roxy F4-2 J
10:56 8 Lisa van Londen Vasco F16-2  
11:04 9 Tessa Konings Goldy F6-2 J
11:12 10 Donna Vercoutre Tommy F12-2 J
11:20 11 Fenna Timmermans Kayne F8-2 J
11:28 12 Tamara Doedee Vasco F9-3  
11:36 13 Corinda Eimers Beauty F10-1  
11:44 14 Thomee Jansen Tommy F6-1  
11:52 15 Anthe Hermse  Kayne F10-1  
12:00 16 Chade Dohmen Concordia F17-2  
12:08 17 Sofie de Laak Cash F10-1  
12:16 18 Sarny Heijnen Walda F12-2 J
12:24 19 Robin van der Maazen Palermo F7-1  
12:32 20 Emmelie Schraven Concordia F8-1  
12:40 21 Daphne Nauta Rombley F9-3  
12:48 22 Annegien op 't Hoog Brando F8-2 J
12:56 23 Iduna Clever Radec F12-1  
13:04 24 Nina Tax Gentlemen F12-1  
13:12 25 Tamara Zur Lage Hieristiedan F8-2 J
13:20 26 Demi van Schagen Jamelusina F12-2 J
13:28 27        
13:36 28        
13:44 29        
13:52 30        
Startlijst dressuur F5+ zondag 3 maart 2024
(5 stemmen)
Aangemaakt: 28-02-2024
Versie:: 
Licentie: 
Grootte: 
Dressuurwedstrijd  F5 en hoger jeugd! jury: Mevr A.Willemse     
Inschrijfgeld 17.50 euro      
Aanvang: 10.00 uur A-versie    
Tijd Nr. Naam ruiter Pony Proef Theorie
10:00 1 Niek Vercoutre Roxy F9-1  
10:08 2 Sarah Klok Hesta F5-1  
10:16 3 Isis Boeren Civana F9-1  
10:24 4 Cindy Arts Dipsy F5-2  
10:32 5 Karlijn Manie Noelle F5-2  
10:40 6 Anneke Broers Roxy F7-1  
10:48 7 Valerie Spoor Hesta F5-1  
10:56 8 Reagan Wease Civana F7-2  
11:04 9 Amelie Leemburg Dipsy F5-1  
11:12 10 Benthe Claessens Noelle F5-2  
11:20 11 Fay Huo Makoy F6-2 J
11:28 12 Cloé Isabella Bodelier  Beauty F7-1  
11:36 13 Tessel de Groot Berry F11-1  
11:44 14 Senna van der Doelen Yazmin F5-1  
11:52 15 Nora Hooijen Makoy F5-1  
12:00 16 Tess Fleuren  Doortje F5-1  
12:08 17 Fenna van Haren Zeara F7-2  
12:16 18 Isa de Swart Zap F5-1  
12:24 19 Nienke Peeters Jack F6-1  
12:32 20 Linde Bultman Indurain F8-1  
12:40 21 Vera-Mei Lam Roxy F5-1  
12:48 22 Fleur van Oers  Hesta F5-1  
12:56 23 Myrthe Bergstra Civana F5-1  
13:04 24 Benthe Oostdijk Dipsy F5-1  
13:12 25 Koen van den Broek Noelle F5-1  
13:20 26 Lieve Leenaers Roxy F5-1  
13:28 27 Fleur Passon Brando F5-1  
13:36 28 Joulz Lievens  Durac F4-2 J
13:44 29 Sam Graus-HC Trace F2-2  
13:52 30 Senna van der Doelen-HC Candy F5-1  
Startlijst dressuur F3-4 zondag 25 februari 2024
(0 stemmen)
Aangemaakt: 18-02-2024
Versie:: 
Licentie: 
Grootte: 
Dressuurwedstrijd F3-4  Jury: Hanneke Ackermans  
Inschrijfgeld 17,50 euro A-versie    
Aanvang: 10.00 uur      
Tijd Nr. Naam ruiter Pony Proef Theorie
10:00 1 Nadya  van de Ven Sascha F4-2 J
10:08 2 Beau-Aimee Sol Roxi F4-2 J
10:16 3 Lenthe Prins Durac F3-2  
10:24 4 Dje Dje van Bokhoven Jack F4-1  
10:32 5 Jodi Vogels Hesta F3-1  
10:40 6 Lilly van den Bovenkamp Noelle F3-1  
10:48 7 Eva van de Pluym  Sascha F4-1  
10:56 8 Senna van Brunschot Roxi F4-1  
11:04 9 Nova Wels Durac F4-2 J
11:12 10 Thirza Cornelisse Jack F4-2 J
11:20 11 Zoe Engelbert Hesta F3-1  
11:28 12 Jasmijn van der Geld Noelle F3-1  
11:36 13 Liz Stienstra Dipsy F4-1  
11:44 14 Maud van Uden Tommy F3-1  
11:52 15 Ecrin Tezemir Victorie F4-1  
12:00 16 Puck Boumans Joy F3-1  
12:08 17 Jana Oomen Sascha F4-1  
12:16 18 Bo Streekstra  Roxi F3-1  
12:24 19 Joulz Lievens  Durac F4-2 J
12:32 20 Beyza Erol Jack F4-1  
12:40 21 Fleur van Pinxteren  Makoy F4-1  
12:48 22 Iris Lahr Kayne F4-2 J
12:56 23 Mila Kauwenberg  Brando F3-1  
13:04 24 Maggie Snoek (Raaijmakers) Sascha F3-2  
13:12 25 Senna Bijl Roxi F3-1  
13:20 26 Anne van Pinxteren Beauty F4-2 J
13:28 27 Djevana Janssen Makoy F3-1  
13:36 28 Hiranur Yilmaz Kayne F4-1  
13:44 29 Eline van Brakel Brando F3-2  
13:52 30 Liv Ummels EP-HC F4-2 J